inteligentne domyinteligentne domy

Dzięki postępowej metod można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową czy również innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który przemieszcza się całym domem, prawdopodobnie istnieć razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko bogaci się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a następnie szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest kluczowym błędem!

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny ćwicz w wszystkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest pewny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega często na automatyka domowa ostatnim, że jedno procesy mogą zachodzić bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy i nowe dania i wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stanie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w zakładu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek jest w pomieszczeniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma nacisku na to, jak szczęśliwy jest polski pies (w obu faktach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to o pamiętać kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem znacznie bardziej dobrym dla psa. Stąd i warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w obrębie domu i jasne zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i zwiększać system zgodnie ze Można dokonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma różnymi urządzeniami, które będzie silna łatwo dodać do budów, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie albo w rezultacie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w zieleńcu bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna stanowi tyle ciekawa, że może pracować niezależnie z tego lub mamy w polskim domu wspomniany system SmartHome bądź więcej nie. Postęp technologiczny przydałby się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, i przy obecnym są niedrogą i popularna metodą pytania tego, co aktualnie dzieje się w domu. Dzięki temu dużo urządzeń dodatkowo będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się a tylko do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to rozwiązanie może dostać olbrzymią popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w rozwoju 10 lat zostaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy liczyć się z jakimikolwiek problemami, które potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zakłada się z budowy czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu także z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w bloku mają szansę i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w naszym domu chociażby w momencie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w wieżowca i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na korzyść takich podejść, jest również to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na wykonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w zasady budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wyposażenie zamku w tak zaawansowaną technikę to drażliwy temat, natomiast to wyłącznie złudzenie i każda dziedzina że zostać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy zajmować się komfortem jaki zapewnia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w układ „D2000i” Stoimy się posiadaczami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi to podłączenia dodatkowych modułów oraz co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w możliwość ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w przyszłości technologia smart home, już dzisiaj wynosi ona kuszącą propozycję dla kobiet wybierających nie tylko zmienić swój komfort życia, ale te dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu dużo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne oczywiście są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), które działa na obecność lub lukę w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To ponad sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z miejsc w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia wiążą się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich instalacja nie jest przykra dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób jedną spośród najważniejszych zalecie, jakie daje instalacja w domu tego sposobu aparatu będzie toż, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne stać mogą się też dużo oryginalne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej znane elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. A ten sam czujnik (oraz po dokonaniu odpowiednich miejsc), zapewne nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną cechę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z danymi tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym powstaje się bardziej odporny na zajęcie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż również nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O także przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które użytkowane są przez znaczące opinie na targu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu także na podzielenie inwestycji na okresy. Określeniem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było prowadzić nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub same komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się pisanie i rozwijanie systemu, oraz toż pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy zajmować się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze wykonany, jest zwolnienia z dalekich krajów ma problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial reguła stanowi pewna- zdradzil zone, ruch w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze swoim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci a nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny apartament w oparciu o dania naszej spółki Ampio

Chciałbym wykonać w nim coś # inteligentnydom Co prawo w części stanowi on szybko wykończony, to nie mam szansy jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale uważam że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na prowadzenie ponad 100 nowych wyników w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy stwierdzić, czy stało ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i więcej automatycznie się otworzyła. Jak daleko możliwa jest integracja oświetlenia domu z pozostałymi instalacjami; w działalności nazywa to, że np. uruchomienie danej sceny może łączyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz dużo osób decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, by móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem rozgrywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może przygotować samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż to dokładnie nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i złapie się po tym jakże będziemy w sposobie – rzeczywiście będzie wyglądało istnienie w zakładach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest wyposażeniem oryginalnym i znacznie istotnym, zaoferowany w niezwykle dogodnej formie, dzięki czemu jego instalacja i konfiguracja dotyczy zaledwie kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w znanym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
zuza 2018-09-10

Czy taka forma ćwiczeń pokaże coś widocznego w sylwetce? 😉

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-10

Pani ma bardzo twarda konsystencje, jak go najlepiej uplynnic by calego nie rozgrzewac? ciezko wyskrobac nawet lyzke

noavatar.png
Benita 2018-09-10

Pani a ile powtórzeń każdego ćwiczenia z tych zaprezentowanych na filmiku potrzeba w jednym treningu?

noavatar.png
Leonid 2018-09-11

Po takim treningu proponuję zjeść małą dawkę węglowodanów (unikając cukrów prostych), a następnie wypić białko.

noavatar.png
Brodzisław 2018-09-11

Kasiu a ja słyszałam ze cukier kokosowy to nic innego jak czysta sacharoza i ze ma taki sam indeks glikemiczmy jak zwykły cukier bo zanizyili ze 1 a w rzeczywistosci ma 1

noavatar.png
Hiacynt 2018-09-11

„Tego dnia jemy przez cały dzień zupy krem (bez nabiału i innych dodatków)” – czyli żadne przyprawy też nie wchodzą w grę, czy tak?

noavatar.png
Hermana 2018-09-11

A adres może?

noavatar.png
Bogwiedz 2018-09-11

Może być również mąka owsiana (ja używam bezglutenowej). Jak najbardziej można dać dziecku:) przepisy są również dla dzieci!

noavatar.png
Czarek 2018-09-11

Fajne te rady?, trafiają do mnie. Wesołych ? i pozdrawiam serdecznie ?

noavatar.png
Osiebor 2018-09-11

Warto być aktywnym głównie dla siebie samego, żeby dobrze czuć się w swoim ciele, akceptować i zachować sprawność fizyczną na długie lata !!!

noavatar.png
Gilbert 2018-09-11

Bakłażan jest dość ciężkostrawny, ale zdrowy i smaczny. Jarmuż ma specyficzny smak, ponieważ to roślina kapustna. Wszystko zależy od tego jak się go przyprawi. Jedno i drugie świetne dla zdrowia. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

noavatar.png
Cezaryna 2018-09-11

Dla mnie zwyczajnie konsystencja jest lepsza…..i mój blender lepiej to znosi, skracam czas mielenia, więc masa nie przegrzeje się, żaden zdrowy olej tego nie lubi;)

noavatar.png
Majka 2018-09-11

Ale pysznie to wygląda 😉 spróbować!

noavatar.png
Cecylia 2018-09-11

Super post!Kasiu kiedy wejdzie aplikacja?☺💪💪

noavatar.png
Machabeusz 2018-09-11

Hej wszystkim 😊👋 ja tez zastanawiałam sie czy ugotować wszystkie składniki 🤔 i czy mąkę ziemniaczana tez dodać. Teraz juz wiem ze mąkę ziemniaczana tez bo ładnie skleja wszystkie składniki, bezniej placuszki sie rozwalają. Ugotowałam wszystkie składniki oprócz cukini ja starłam na tarce. Przepyszne polecam 😋 sama sie nimi zajadalam😜

noavatar.png
Gosia 2018-09-11

Tez czekam kiedy rzucisz haslo:Zapisy na oboz start!Wierze,ze tym razem mi sie uda dostac albo inaczej ,wyslac na czas maila;-))

noavatar.png
Jordan 2018-09-11

do idź do lekarza po takie porady, a nie na blogu pytasz. W przypadku odrzucenia od jedzenia warzyw może się okazać, że konieczna jest dodatkowa suplementacja, ponieważ w ciąży jest zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały, ale taki temat powinnaś jak najszybciej skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę, a nie na forum kobiety, która w ciąży nie była.

noavatar.png
Radmir 2018-09-11

Bananowe przepyszne i na dodatek szybkie w przygotowKasiu. Moja córka zajadała się nim dziś 😋.

noavatar.png
patrycja 2018-09-11

Zrobiłam! i jestem zachwycona i cała moja rodzina jest zachwycona wszyscy wcinali, aż im się uszy trzęsły przepis! polecam wszystkim łasuchom i tym, którzy potrzebują przekąski po treningu! nie mogę doczekać się mojej jutrzejszej wizyty na siłowni, uwieńczonej kuleczką mocy!

noavatar.png
Monika 2018-09-11

Mus nie zawiera żadnego dodanego cukru.Tam jest 1 %kokos.

noavatar.png
Fidelia 2018-09-11

koktajl idealny na majówkę! pozdrawiam.

noavatar.png
Sara 2018-09-11

Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Pozdrawiam

noavatar.png
Nadmir 2018-09-11

Czy mogę zamienić mąkę jaglaną na owsianą? mniej więcej placuszków wyjdzie z tych proporcji??

noavatar.png
Lucyna 2018-09-11

A kiedy bazylię wykorzystać? 😉

noavatar.png
Irydion 2018-09-11

Oczywiście, że są. Wyżej odpowiedziałam na komentarz odnośnie tego tematu.

noavatar.png
Monia 2018-09-11

Czekamy na ksiazke:)

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-11

Koniecznie muszę wypróbować ten przepis

noavatar.png
Kasandra 2018-09-11

Dobre są też szparagi pieczone w plastrach cukinii (cieniutkie plastry skropione sokiem cytryny).Chyba warto dodać, że do pieczenia lepsze są zielone szparagi.

noavatar.png
Liliana 2018-09-16

Kuskus zawiera gluten. Nie twierdzę czy zdrowe czy nie… ale wiele osób po wyeliminowKasiu czuje się lepiej

noavatar.png
Borys 2018-09-16

Ja osobiście polecam nasiona chia.Nie mają smaku, więc nie będą ingerować w smak, a poza tym są bardzo zdrowe.Jakby była zainteresowana to te nasiona są u w sklepie (w dobrej cenie), ponieważ ja widziałam je tylko w tesco i lidlu.pozdrawiam.

noavatar.png
Miron 2018-09-16

Też jestem bardzo ciekawa.

noavatar.png
Bohdan 2018-09-17

Problem polega na tym, że i tak trzymam się wszystkich zasad. W komunikacji miejskiej ogrzewanie i choroby innych pasażerów niestety powodują, że łatwiej się można zarazić. Napisz proszę artykuł, jak szybciej wyzdrowieć i wyjść z przeziębienia. Olejek oregano, imbir, czosnek, propolis, żurawina pomagają mi w tym.

noavatar.png
Przemysl 2018-09-17

Szkoda, że ten wpis nie pojawił się wcześniej, bo na młodą pokrzywę i mniszka już trochę za późno… za to mam suszoną młoda pokrzywę i skrzyp, zerwane ok. 1,5 miesiąca temu, i codziennie piję herbatkę z pokrzywy i skrzypu

noavatar.png
Just 2018-09-17

Kasiu pytanie z innej bajki… 1 miesieczne dziecko może spożywać masło klarowane?

noavatar.png
Ambroży 2018-09-17

Pani z jakiego powodu nie można łączyć twarogu z owocami? pisała gdzieś o tym? na diecie skomponowanej przez dietetyka i na drugie śniadanie mam właśnie twaróg chudy, maliny i orzechy. Proszę o odpowiedź

noavatar.png
Fabrycy 2018-09-17

A czy woda aloesowa dla młodych sportowców jest wskazana?

noavatar.png
Rita 2018-09-17

Super czekam z niecierpliwością na twoją nową płytę w

noavatar.png
tobiasz 2018-09-17

Kasiu moze kolerzance pomoze terapia gersona. Jest bardzo skuteczna w leczeniu raka. Trzymaj sie jestes aniolem. Pomagasz bardzo wielu osobom w szczegolnosci tym mlodym nastKasiutka do ktoryh tak trudno jest dotrzec. Dziekujemy !!!!!:-)

noavatar.png
Asia 2018-09-17

Pani wszystkie pani rady są niezwykle cenne. Uważam, że są istotne dla każdego sportowca oraz amatora. Oczywiście także dla mnie. Pozdrowienia.

noavatar.png
Onufry 2018-09-17

Kasiu czy w planie diety są uwzględniane mamy karmiące?

noavatar.png
witalis 2018-09-17

Bardzo smaczny koktajl😊bardzo lubię macę, pozdrawiam i dziekuję za przepis😊

noavatar.png
Mirosława 2018-09-17

Pani wszystkie pani rady są niezwykle cenne. Uważam, że są istotne dla każdego sportowca oraz amatora. Oczywiście także dla mnie. Pozdrowienia.

noavatar.png
Klaudyna 2018-09-17

Dzień dobry – bardzo ciekawy i zróżnicowany trening angażujący stabilizatory m. brzucha i m. pleców. Świetnie dobrany zestaw.Ćwiczących zachęcam również by w pozycji deski (plank), jako dodatkowy element, utrzymywać równolegle ustawienie przedramion i nie łączyć dłoni. Dzięki temu można równocześnie popracować nad stabilizacją barków i łopatek oraz nad właściwym ustawieniem ich rotatów.

noavatar.png
Ostrobod 2018-09-17

Mega. Dziękujemy za kolejny przepis na moc! ????

noavatar.png
Grzymisława 2018-09-17

Nie moge sie do tego przekonac, boje sie o dzidziusia, ale daje przyklad! roboty ;D

noavatar.png
Nawoj 2018-09-17

Kasiu mam mąkę jaglaną, kokosową i kasztanową w domu…. których użyć?

noavatar.png
tezeusz 2018-09-17

Jestem chyba jedynym facetem, a na pewno jednym z nielicznych, który korzysta z diety ( a tak naprawdę 1-szy dzień ) i do tego od pewnego czasu zagląda na blog.Na razie mieszane uczucia, bo trochę mnie to wykosztowało, ale sam sobie jestem winien. Zamiast zajadać się tuńczykiem, to mogłem sobie dorsza wziąć. Już jakiś grosz w kieszeni. Co prawda – jak się chce schudnąć, to nie wolno oszczędzać, bo to bez sensu. Wtedy musiałbym jeść bułki z i jakiś serek topiony. Ale gorzej się taką dietę ( a miałem już parę takich przygód ) robi w pojedynke. Nawet żona sceptycznie patrzy na moje kolejne zabawy w dietę No nic, walczymy, a życzę zdrowia i powodzenia z dzieciaczkiem.Cheers,

noavatar.png
Krzesimir 2018-09-17

Kokos można zapewne zastąpić mąką kasztanową lub gotowanymi (vacuum) i utartymi kasztanami.

noavatar.png
Edytka 2018-09-17

A co myślisz o dodawKasiu do wody szczypty soli. Oczywiście mowa tu o soli naturalnej bogatej w minerały a nie rafinowanej (himalajska lun nasza rodzima kłodawska) pono dzięki połączeniu wody z solą powstaje nowa struktura, dużo lepiej wchłKasiana przez organizm?Ps. Chciałabym również poznać zdanie na temat szczepień przede wszystkim dzieci.

noavatar.png
Hubysława 2018-09-18

Również lubię te placki. Gdy jeszcze są przygotowane przez kogoś wyjątkowego. Cóż tylko się zajadać. Pozdrowienia.

noavatar.png
zuza 2018-09-18

Witam dzien zaczelam od szklanki cieplej wody z odrobiną soku z cytryny,obiad o 1 – 1 koktajlu(ananas,banan,kwi,liscie szpinaku,chia,woda) a wieczorem chyba jakąs zupke krem.I tak mam zamiar przetrfac do konca tygodnia!Zapraszam na bloga

noavatar.png
Bernadeta 2018-09-18

Czy te szparagi nalezy obrac czy wystarczy tylkpo odciac koncowke? pycha i zrobie na pewno zwlaszcza ze zielonych jedzcze nie robilam sama….

noavatar.png
Angelika 2018-09-18

Pycha. Slina cieknie !!!!!

noavatar.png
Florentyna 2018-09-18

tego smaku nie da się zastąpić:)

noavatar.png
Dorota 2018-09-18

Miało być „????????????” a nie „???”

noavatar.png
Sebastian 2018-09-18

Niedługo książka dla ciężarnych a przepisy na kulki można znaleźć np. tu na blogu.

noavatar.png
Lubomira 2018-09-18

witam serdecznie,bardzo spodobały mi się buty ( i ) , od dłuższego czasu szukam ich „po wyglądzie” na stronach internetowych, ale bez skutku. Można dowiedzieć się jaki to model?pozdrawiam

noavatar.png
Efrem 2018-09-19

Kasiu czy w planie diety są uwzględniane mamy karmiące?

noavatar.png
Grzymisław 2018-09-19

A regeneracja?

noavatar.png
Jolka 2018-09-19

Będzie, będzie… już wkrótce

noavatar.png
Lidka 2018-09-19

Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

noavatar.png
Brodzisław 2018-09-19

Przy użyciu kokosowej mąki niestety ciasto nie wyjdzie

noavatar.png
Maja 2018-09-20

Swietny wpis konkretny rzeczowy trafia do odbiorcy zrobie napoj rozgrzewajacy ..Kasiu a co sadzisz o piciu herbatki z czystka ? o tym mowia i pisza ale czy faktycznie to takie zdrowe..Pozdrawiam

noavatar.png
Bernard 2018-09-20

Czy te wszystkie mąki można zastąpić mąka gryczaną?

noavatar.png
Lech 2018-09-20

Będę dziś gotować <3Ciekawe, czy mężczyzna oporny na próbowanie nowości skosztuje troszkę

noavatar.png
Ludomira 2018-09-20

Szkoda ze mieszkam tak daleko…. Super sprawa! powodzenia i sukcesów w dalszych przedsięwzięciach.

noavatar.png
Rodomil 2018-09-21

Mega. Dziękujemy za kolejny przepis na moc! ????

noavatar.png
Kalina 2018-09-21

Witam, mam pytanie jakie mleko, w sensie jaką markę mleka kokosowego by poleciła ?

noavatar.png
Jacenty 2018-09-21

Czy kaszę jaglaną można zastąpić innym produktem? jak tak to jakim? ja raczej nie lubię tego produktu.

noavatar.png
Bonawentura 2018-09-21

Witam:) również proszę o dokładne proporcje:)

noavatar.png
Justyna 2018-09-21

Kasiu,dlaczego rezygnować z glutenu ?

noavatar.png
Monika 2018-09-21

Zblendować orzechy na gładką masę aż wytrąci się olej.

noavatar.png
Konradyna 2018-09-21

Tak sobie wyobrażam, że ilość postów i maili jest ogromna ale chyba lepiej nie odpisywać wcale niż w większości odpowiedzi pisać: wiem, nie obliczałam, nie są konieczne… pada pytanie to dlatego, że ktoś uważa za autorytet. Wiec może warto na tej podstawie doprecyzować kolejne przepisy? cieplutko i szanuję

noavatar.png
Ildefons 2018-09-22

Bardzo mądre porady na pewno z czegoś skorzystam..właśnie przerabiam kuloodporną kawę-pozdrawiam

noavatar.png
ursus 2018-09-22

dlaczego mi to ciasto wyszło suche i rozwarstwione jak kruszonka do posypanie? nie jest za mało płynnych rzeczy w tym przepisie? proszę uprzejmie o odpowiedz

noavatar.png
Misiek 2018-09-22

też jestem zainteresowana dieta wegetariańską…

noavatar.png
Dalemir 2018-09-22

A dokładnie z czym są te placuszki oprócz kaszy gryczanej 1 „wszystko”) i co dodajesz aby nie rozpadły się na patelni

noavatar.png
Lucjan 2018-09-22

Witaj! mam problem z objadaniem sie, np. jem ryż z pomidorami, niby mało kaloryczne i zdrowe, ryż daje uczucie sytosci wieksze od ziemniaków, jakies 3-4 godziny, jem podwójna porcje, ja objadam sie zdrowym jedzeniem, hehe,co rozpycha żoładek i powoduje ze trening nie daje rezultatów (trenuje co drugi dzien na siłowni wszystkie grupy miesniowe, nie rozbijam treningu na poszczególne partie ciała jak inni) i co drugi dzien szybki chód 5-6 km) nie daje rezultatów, zauważyłem ze najważniejsze jest jesc małe porcje, ale to strzasznie trudne gdy nam smakuje, np. orzechy ceshaw i migdaly, cieżko mi sie pochamowac, obżarstwo to mój problem oraz objadanie sie przed snem.Pozdrawiam i czekam na porade

noavatar.png
Adolfa 2018-09-22

na , a juz pod koniec kwietnia w sprzedaży 😉

noavatar.png
Jaromir 2018-09-22

Aneczko przepyszny przepis.?.Pozdrowienia dla całej.?

noavatar.png
Gustawa 2018-09-23

Niestety potwierdzam 😞 ja rowniez spotykam sie z podobnymi komentaarzami. Inni tez mowili mi ,, bez przesady z tym zdrowym jedzeniem, a ja sie im jeszcze tlumaczylam wiecie co drogie nie ma sie co tlumaczyc ze zdrowego odzywiKasia tylko robic swoje a jak komus cos nie pasuje to jego problem 😉 dla wszystkich moc bedzie z 👍

noavatar.png
Maciuś 2018-09-23

Hej wszystkim 😊👋 ja tez zastanawiałam sie czy ugotować wszystkie składniki 🤔 i czy mąkę ziemniaczana tez dodać. Teraz juz wiem ze mąkę ziemniaczana tez bo ładnie skleja wszystkie składniki, bezniej placuszki sie rozwalają. Ugotowałam wszystkie składniki oprócz cukini ja starłam na tarce. Przepyszne polecam 😋 sama sie nimi zajadalam😜

noavatar.png
Arek 2018-09-23

Jestem przeszczęśliwa z health by . Właśnie zapisałam się na wizytę kontrolna , mam pytanie czy jeśli obok jest brak ceny to znaczy ze wizyta kontrolna jest bezpłatna ? góry dziękuje informacje .

noavatar.png
Delfina 2018-09-23

Problem polega na tym, że i tak trzymam się wszystkich zasad. W komunikacji miejskiej ogrzewanie i choroby innych pasażerów niestety powodują, że łatwiej się można zarazić. Napisz proszę artykuł, jak szybciej wyzdrowieć i wyjść z przeziębienia. Olejek oregano, imbir, czosnek, propolis, żurawina pomagają mi w tym.

noavatar.png
Ludwik 2018-09-23

Kasiu!Jaka jest opinia na temat wafli ryżowych traktowanych – nie jako zastępnik chleba, bo tego sobie nie wyobrażam (musiałabym zjeść chyba całą paczkę, żeby się nasycić), ale jako przekąska na drugie śniadanie czy tez podwieczorek np. z masłem orzechowym i owocami? podczas ich wypieku wytwarza się akrylamid?Mam ogromny dylemat czy sobie na nie pozwalać czy je wyeliminować. Mam oczywiście na myśli wafle bez zbędnych dodatków, czyli składające się wyłącznie z brązowego ryżu, soli i zdrowych ziaren.Bardzo liczę na odpowiedź i z góry dziekuję!

noavatar.png
Adrianna 2018-09-23

Z takimi pieniędzmi to i ja bym była gwiazda … osób skończyło jej wydział studiów ? ! ona sie wybiła?tylko i wyłącznie dlatego ze ma sławnego męża …. Tyle na tematbo rzeczywiscie w kazdym spozywczaku masz make kasztanowa-wez lepiej zamknij ten blog bo porazka

noavatar.png
Nestor 2018-09-23

Powinniśmy stosować raz na jakiś czas np raz w tygodniuPozdrawiam

noavatar.png
Nietęg 2018-09-23

Witaj bardzo podoba mi się ten pomysł, to po prostu :-). Miłego dnia

noavatar.png
Aleksander 2018-09-24

Jestem wegetarianką od ponad 1 lat. Nie dbam o to co jem, więc nie mogę być żadnym doradcą, ale pochwalę się, że nie choruję, nie przeziębiam się, nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Jedyny minus, jaki zauważam po tym czasie, to problemy z pamięcią – z nauką, z zapamiętywaniem. Czego może mi brakować, że mózg płata figle?

noavatar.png
Maryla 2018-09-24

Super! jakiegoś czasu ćwiczeń i diety zastanawiam się jak jeść i się nie przejść w święta, a zdrowie potrawy zawsze to ułatwiają:)

noavatar.png
Longina 2018-09-24

Czy przepisy są podane dla dwóch czy dla jednej osoby?

noavatar.png
Ambroży 2018-09-24

Jak najbardziej.Pozdrawiam

noavatar.png
Oliwia 2018-09-24

hmm pomyślę 😉

noavatar.png
Miłosz 2018-09-25

Bardzo żałuje, że nie mogłam być. A,D następnym razem już mam nadzieję, że będę. 😉Pozdrawiam :**

noavatar.png
Felicjana 2018-09-25

Nie podoba sie mnie to jajko 🙁

noavatar.png
Jaromira 2018-09-25

Można czyms innym zastapic orzechy do ciasta?

noavatar.png
Paloma 2018-09-26

Witam,Też mam dziś obiad na zielono – ciemny makaron z pokrzywą Skorzystałam, a raczej korzystam z trwającego sezonu na to zielsko, które rewelacyjnie nadaje się na zielone koktajle. Zamiast kupować w sklepie niewiadomego pochodzenia szpinak, pietruszkę, roszponkę itp. (co robię praktycznie przez całą zimę), teraz wychodzę na zaniedbany ogród sąsiada i rwę Zbierając pokrzywę zauważyłam niezliczone ilości ślimaka winniczka… okazuje się, że na niego też jest teraz sezon chyba już wiem, co będę jadła na kolejny obiad Pozdrawiam zdrowo, ogrodowo

noavatar.png
Barbara 2018-09-26

Można połączyć kilka treningów 1 minutowych w jeden dłuzszy trening. Każda modyfikacja dozwolona dnia.

noavatar.png
Oliwia 2018-09-26

Moim zdaniem raczej w kobiecie liczą się inne atuty… przecież są zawody. Być może ten element dla niektórych jest bardzo istotny. Ale ćwiczyć ten element zawsze trzeba. Pozdrowienia.

noavatar.png
Bogumił 2018-09-26

Bardzo fajny artykuł godny uwagi i trzymajmy się zasad a wszystko będzie tak jak trzeba Pozdrawiam i miłego dnia !:)

Top